KSIĄŻKA

DetokSS Dariusza Grochala – literatura piękna / obyczaj z elementami fantasy - LOGO
Okładka książki DetokSS Dariusza Grochala
Tytuł: DetokSS

Autor:
Dariusz Grochal

Gatunek:
powieść - literatura piękna / obyczaj z elementami fantasy

Oprawa:
miękka

Ilość stron:
247

Wymiary:
125 x 195 mm

ISBN:
978-83-66533-90-5

Data wydania:
1 grudnia 2023 r.

Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne
Olgierd Obol, były komandos, walczy ze swoimi lękami, uśmierzając ból alkoholem i narkotykami. Po wielu nieudanych próbach wyjścia z nałogu trafia do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień POLANA, gdzie spotyka wyjątkowo atrakcyjną, a przede wszystkim kontrowersyjną panią psycholog Kamilę Olech-Nikoś. Jednak nawet ona nie jest w stanie przekonać mężczyzny, by poddał się rygorowi i kontynuował terapię. Obol ucieka.

To jednak nie koniec współpracy tych dwojga. Kiedy Olgierdowi urywa się film po zmieszaniu środków psychoaktywnych, wraca pod skrzydła pani psycholog, jednak na zupełnie innych niż w ośrodku zasadach. Metody, które stosuje Olech-Nikoś są niecodzienne.

Co wydarzy się w domku na odludziu? Co symbolizują wilkołaki w koszmarnych snach Olgierda? Czy stara wiejska znachorka jest w stanie pomóc w uleczeniu duszy byłego wojskowego? I co najważniejsze – jaki wpływ na współczesność ma historia niemieckich mieszkańców, którzy po wojnie musieli opuścić swe włości?

„DetokSS” to opowieść nie tylko o walce z uzależnieniem, ale pełna tajemnic historia, w których sen miesza się z jawą, a dawne, niemal zapomniane legendy odżywają.

Fragmenty i cytaty z książki DetokSS Dariusza Grochala
DetokSS Dariusza Grochala – wizualizacja
Zamów książkę DetokSS Dariusza Grochala – księgarnie i sklepy

Recenzje, opinie i oceny o książce DetokSS Dariusza Grochala